Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy wybudowane metodami tradycyjnymi Marczyce - Lista anonsów

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

610 000 zł100 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania atrakcyjnie położony dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w Marczycach Dom posadowiony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 773 m²

Oferta sprzedaży - dom W malowniczej okolicy nieopodal zalewu sosnówka Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni około 300 m , położony w urokliwej, spokojnej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł219 m² 20 547,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 838 m²

Magiczna posiadłość u stóp gór Twój prywatny świat natury, ciszy i dochodu pasywnego Wyobraź sobie poranki, w których pierwsze światło słońca wlewa się przez okna, a z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Marczyce

Marczyce,dolnośląskie

4 000 000 zł219 m² 18 264,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 838 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marczyce

Marczyce,dolnośląskie

150 000 zł65 m² 2 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:256 m²

Sprzedam dom do kapitalnego remontu, o powierzchni 65m2 + duży garaż przy budynku. Dom położony przy głównej ulicy. Bez pośredników. Tel.  

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij